Historia

Historia Deko

Historia sukcesu marki DEKO to przede wszystkim opowieść o pasji i determinacji właścicielki firmy. DEKO meble to obecnie jedna z najpopularniejszych marek wnętrzarskich na rynku. Odnosząca sukcesy w kraju oraz na całym świecie. A wszystko zaczęło się w 2007 roku z chęci urzeczywistniania swoich planów w sukces.

Monika Opaszowska, właścicielka firmy DEKO już jako nastolatka miała plan na przyszłość. Chciałam założyć własny sklep meblowy. Skupiając się na możliwościach, a nie ograniczeniach otwiera go w 2007 roku we własnych garażu. Początki nie były łatwe. Właścicielka sama dokonywała transportu i renowacji mebli. Jednak pomimo wielu obowiązków klientów zawsze witała z otwartymi ramionami i służyła profesjonalną pomocą.

Zaimprowizowany sklep przyniósł duży sukces. W 2008 Pani Monika decyduję się nadać nowy kierunek swojemu przedsięwzięciu i ogranicza ofertę do mebli polskich producentów wykonanych z najlepszych na świecie skór włoskich. Jakość staje się kluczowym wartością firmy. W tym roku powstaje również pierwszy salon w Katowicach.

W 2011 roku założycielka marki kończy studia na kierunku Zarządzanie i psychologia w biznesie, swój talent do prowadzenia interesów łącząc z merytoryczną wiedzą. Rok 2013 to duże sukcesy dla marki DEKO. Pani Monika otwiera duży salon w Piasku oraz showroom w luksusowym warszawskim centrum handlowym Domoteka. Rozwój Deko meble nabiera rozpędu. Rok później meble marki zamawia m.in. Amerykańska Ambasada.

Rok 2016 powstają kolejne salony meblowe w Katowicach, Toruniu i Komornikach pod Poznaniem. Jednak oprócz tego to rok ciężkich osobistych przeżyć dla właścicielki. Zaufany i pomocny zespół współpracowników pomaga jej prowadzić firmę i wspiera w trudnych momentach. Pani Monika często podkreśla ogromną wdzięczność za wsparcie w tym momencie życia.

Rok 2018 i 2019 to zmiany i dalsze znaczące sukcesy dla marki. Warszawski showroom przenosi się na ulicę Towarową, a następny powstaje w Redzie. Marka zmienia logo i zyskuje następnych prestiżowych klientów. Meble zamawiają m.in. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów oraz Ambasada Indii, Teatr Narodowy, Ambasada Wietnamu i Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie. Jakości oferowanych przez DEKO meble wyrobów postanawia zaufać medialny autorytet w dziedzinie urządzania wnętrz – Dorota Szelągowska.

Firma nadal się rozwija i odnosi kolejne sukcesy. Dla Pani Moniki biznes to również pasja. Sama projektuje aranżacje wnętrz oraz nadal można spotkać ją w salonach. Kontakt z ludźmi to dla niej największa motywacja i radość. Pani Monika nadal urzeczywistnia swoje marzenia i pracuję nad daniem swoim klientom jak najwyższej możliwej jakości.

Blog