SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI +48 785 633 580 Poniedziałek - Niedziela w godz. 08:00-22:00

Rozwiewamy mity: skóra naturalna jest zimna, pęka i szybko się niszczy!

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, czy skórzane meble naprawdę są warte swojej ceny? Istnieje wiele mitów na temat skórzanych mebli, które mogą zniechęcać potencjalnych klientów. Dzisiaj obalimy trzy najczęstsze z nich: że skóra naturalna jest zimna, pęka i szybko się niszczy. Przyjrzyjmy się faktom i odkryjmy prawdę o tych eleganckich i trwałych meblach. Mit 1: Skóra […]

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, czy skórzane meble naprawdę są warte swojej ceny? Istnieje wiele mitów na temat skórzanych mebli, które mogą zniechęcać potencjalnych klientów. Dzisiaj obalimy trzy najczęstsze z nich: że skóra naturalna jest zimna, pęka i szybko się niszczy. Przyjrzyjmy się faktom i odkryjmy prawdę o tych eleganckich i trwałych meblach.

Mit 1: Skóra Naturalna Jest Zimna

Często słyszymy, że skóra naturalna jest zimna i nieprzyjemna w dotyku, zwłaszcza w chłodniejszych miesiącach. Prawda jest jednak zupełnie inna! Skóra naturalna ma zdolność do adaptacji do temperatury otoczenia. W zimie, po krótkim kontakcie z ciałem, szybko się ogrzewa, oferując komfortowe uczucie ciepła. Latem natomiast skóra naturalna jest przewiewna, co zapobiega przegrzewaniu się i poceniu.

Przykład: Wyobraź sobie, że wracasz do domu w mroźny zimowy wieczór. Siadasz na swoim skórzanym fotelu i czujesz, jak skóra szybko się nagrzewa, otulając Cię przyjemnym ciepłem. To jest magia naturalnej skóry!

Mit 2: Skóra Naturalna Pęka

Kolejnym powszechnym mitem jest to, że skóra naturalna pęka i traci swoje walory estetyczne po krótkim czasie użytkowania. Jednak prawda jest taka, że wysokiej jakości skóra naturalna, szczególnie ta z włoskich garbarni z okolic Barii, jest wyjątkowo trwała i odporna na pęknięcia. Regularna pielęgnacja i odpowiednia konserwacja sprawiają, że skóra pozostaje elastyczna i wygląda doskonale przez wiele lat.

Przykład: Porównajmy to do pary dobrze wykonanych butów skórzanych. Z odpowiednią pielęgnacją, takie buty mogą służyć latami, a nawet z wiekiem wyglądać coraz lepiej. Podobnie jest z meblami skórzanymi – regularna konserwacja zapewnia ich długowieczność i piękno.

Mit 3: Skóra Naturalna Szybko Się Niszczy

Wielu ludzi uważa, że skórzane meble są delikatne i łatwo je uszkodzić. W rzeczywistości naturalna skóra jest niezwykle wytrzymała. Włoska skóra używana przez polskich producentów z województwa opolskiego jest garbowana z użyciem najlepszych technik, co zapewnia jej wyjątkową trwałość. Skórzane meble mogą przetrwać dekady, jeśli są odpowiednio użytkowane i pielęgnowane.

Przykład: Weźmy na przykład rodzinę z małymi dziećmi. Skórzana kanapa może wydawać się narażona na uszkodzenia, ale w rzeczywistości, skóra jest odporna na plamy, rozlania i codzienne użytkowanie. Wystarczy regularnie czyścić i konserwować mebel, przy użyciu dedykowanych środków OTTIMO,  aby cieszyć się jego niezmiennym wyglądem przez wiele lat.

Podsumowanie

Skórzane meble to inwestycja, która przynosi korzyści przez długie lata. Obaliliśmy dziś trzy popularne mity: że skóra jest zimna, pęka i szybko się niszczy. Pamiętajmy, że kluczem do trwałości i piękna skórzanych mebli jest regularna pielęgnacja oraz wybór wysokiej jakości produktów, takich jak te wykonane z włoskiej skóry z Barii.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i przekonania się na własne oczy, jak eleganckie i wytrzymałe mogą być skórzane meble. Czekamy na Was!

O Nas

Nasze meble skórzane produkowane są w Polsce przez doświadczonych rzemieślników z województwa opolskiego, przy użyciu najwyższej jakości skóry z włoskich garbarni. Dążymy do tego, aby każdy nasz produkt łączył w sobie elegancję, komfort i trwałość.

Do mycia mebli jak i do ich zabezpieczenia, możemy użyć specjalnie przenaczonych środków do czyszczenia i impregnacji, będziemy mieć wtedy pewność, że nie uszkodzimy powłoki skóry.

Środki do skór OTTIMO 2 x 100ml

Środki do skór OTTIMO 2 x 250ml

 

Pamiętajmy dobrze zadbana skóra może cieszyć nas przez lata.

Autor artykułu: deko_adminr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up for our newsletter