Stół Kuba II

Stół rozkładany

200cm(400cm) x 105cm

Więcej informacji

Meble Deko to gwarancja jakości i wygody. Nasze meble produkowane są w Polsce w oparciu o amerykańskie mechanizmy. Pokrycie z włoskiej skóry zapewnia komfort użytkowania i niezwykłą trwałość, natomiast zastosowanie inteligentnych tkanin plamoodpornych i hydrofobowych pozwala na wieloletnią eksploatację mebla. W naszym sklepie klienci mają do wyboru wiele rodzajów i kolorów pokrycia – wszystkie propozycje można zobaczyć w próbniku skór i tkanin.Każdy nasz mebel objęty jest dwuletnią gwarancją, po jej upływie klienci mogą korzystać z profesjonalnego serwisu pogwarancyjnego – dzięki zapasowi skór odkładanych już na etapie produkcji jesteśmy w stanie uratować każdy, nawet najbardziej spersonalizowany mebel, dobierając idealnie dopasowane elementy zamienne.Nasze meble dowozimy do klientów na terenie całej Polski i Europy, także do krajów spoza Unii Europejskiej.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

2 300 zł

Więcej informacji

Wymiary:
200cm(400cm) x 105cm, wys. 80cm - 2300zł
250cm(450cm) x 105cm, wys. 80cm - 2800zł
300cm(500cm) x 105cm, wys. 80cm - 3890zł

Opis mebla:

  • stół z możliwością rozkładania (4 wkładki po 50cm)- ma stabilne, porządne wyciągane dodatkowe nogi
  • Stół wykonany jest z litego drewna dębowego, oraz forniru
  • Grubość blatu stołu 4.5cm - Blat fornir.
  • Grubość nóg dębowych 8,5cm
  • Lakier stołu jest odporny na gorące i alkohol
  • Stół z możliwością rozkładania (4 wkładki po 50cm)- ma stabilne, porządne wyciągane dodatkowe nogi
  • Możliwość zamontowania metalowych prowadnic - dot. tylko stołu 200cm - 400cm (w standardzie drewniane - w rozmiarze 200cm - 500cm tylko i wyłącznie prowadnice drewniane) + 500 zł - czas oczekiwania może się wydłużyć o 2 tygodnie


Czyszczenie  i konserwacja:
Gładkie i wodoodporne lakierowane powierzchnie mebli są łatwe w utrzymaniu czystości i można używać wielu różnych produktów do ich pielęgnacji, np. spraye, mleczka (bez silnych detergentów). Można je również czyścić najpierw wilgotną szmatką a następnie przetrzeć suchą.

Inne wykończenie:

  • Bejcowanie i lakierowanie - duży wybór kolorów

Transport liczony zawsze z Katowic! (0.50zł/km liczone w obie strony)