Renowacja mebli

Meble Deko to gwarancja jakości i wygody. Nasze meble produkowane są w Polsce w oparciu o amerykańskie mechanizmy. Pokrycie z włoskiej skóry zapewnia komfort użytkowania i niezwykłą trwałość, natomiast zastosowanie inteligentnych tkanin plamoodpornych i hydrofobowych pozwala na wieloletnią eksploatację mebla. W naszym sklepie klienci mają do wyboru wiele rodzajów i kolorów pokrycia – wszystkie propozycje można zobaczyć w próbniku skór i tkanin.Każdy nasz mebel objęty jest dwuletnią gwarancją, po jej upływie klienci mogą korzystać z profesjonalnego serwisu pogwarancyjnego – dzięki zapasowi skór odkładanych już na etapie produkcji jesteśmy w stanie uratować każdy, nawet najbardziej spersonalizowany mebel, dobierając idealnie dopasowane elementy zamienne.Nasze meble dowozimy do klientów na terenie całej Polski i Europy, także do krajów spoza Unii Europejskiej.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

0 zł

Więcej informacji

Zajmujemy się również wszelką renowacją, odnową starych i zużytych mebli                       ( renowacja skóry, wymiana tkaniny/skóry, wymiana wypełnienia itp. ). 

Każda renowacja jest wyceniana indywidualnie. 

Aby otrzymać wycenę należy wysłać do nas maila z zapytaniem co Państwa interesuje - trzeba podać wymiary mebla oraz dodać zdjęcia przedstawiające go. 

Nasz adres mailowy : mebledeko@wp.pl 

Wycena jest całkowicie BEZPŁATNA!