• Diva skóra naturalna 100%

  Diva

  Elegancja i szyk to główne zalety tego kompletu. Posiada wygodne funkcje relaks idealne do wypoczynku po całym dniu. Dzięki niewielkim rozmiarom idealnie nadaje się do mniejszych pomieszczeń. Meble na wkładzie silikonowym - bardzo mięciutkie!

  KUP TERAZ!

 • Magnus

  Magnus

  Jeden z najwygodniejszych wypoczynków w ofercie. Wyjątkowo wysokie oparcie i idealnie wyprofilowany z funkcjami relaks!

  KUP TERAZ!

 • etno

  Narożnik Etno

  Niezwykle nowoczesny oraz luksusowy narożnik. Regulowane zagłówki w wielu pozycjach, boczny podłokietnik z opcją regulacji w różnych poziomach. Całość opiera się na nowoczesnych, chromowanych nogach, natomiast siedzisko wypełnione jest niezwykle wygodną pianką HR. Narożnik posiada również duży pojemnik na pościel oraz wygodną opcję spania.

  KUP TERAZ!

 • Gemini

  Gemini

  Dzięki odpowiedniemu wypełnieniu oraz funkcjom relaksów meble te są najwygodniejszymi, jakie można spotkać oraz idealne do wypoczynku i zrelaksowania się po całym dniu. Jedne z najwygodniejszych!

  KUP TERAZ!

 • Chesterfield Classic

  Chesterfield Classic

  Komplet wypoczynkowy Chesterfield to niezwykle wyraziste i luksusowe meble charakteryzujące się głęboko pikowanymi guzikami. Dzięki klasycznej elegancji Chesterfield doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi jak i stylizowanymi meblami.

  KUP TERAZ!

 • Ławostół Matera Lux

  Ławostół Matera Lux

  Ławostół MATERA LUX cechuje unikatowa funkcjonalność, dostosowana do niewielkich przestrzeni mieszkalnych. Mebel pozwala na posiadanie w małym salonie jednocześnie eleganckiego stolika kawowego, a po jego rozłożeniu wzdłuż i wzwyż stołu jadalnego

  KUP TERAZ!