SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI +48 785 633 580 Poniedziałek - Niedziela w godz. 09:00-22:00

Usuwanie plam z kawy

USUWANIE PLAM Z KAWY Rozlana kawa czy herbata to chyba najczęściej przytrafiający się nam wypadek podczas spotkań ze znajomymi lub odpoczynku na kanapie. Co robić jeśli zalana została skórzana kanapa lub fotel? Na szczęście jest sposób jak możemy taką plamę usunąć. Czyszczenie zaczynamy od delikatnego przykładania wilgotnej ściereczki, która wchłonie nadmiar rozlanej cieczy. Pamiętajmy aby […]

USUWANIE PLAM Z KAWY

Rozlana kawa czy herbata to chyba najczęściej przytrafiający się nam wypadek podczas spotkań ze znajomymi lub odpoczynku na kanapie. Co robić jeśli zalana została skórzana kanapa lub fotel?

Na szczęście jest sposób jak możemy taką plamę usunąć.

Czyszczenie zaczynamy od delikatnego przykładania wilgotnej ściereczki, która wchłonie nadmiar rozlanej cieczy. Pamiętajmy aby ściereczka była czysta i żeby nie rozcierać plamy, rozcieranie sprawi że plama zrobi się większa. Kiedy już uda nam się usunąć nadmiar płynu z naszego mebla możemy zabrać się do usuwania plamy pozostałej na kanapie. Plamę należy przecierać ściereczką nasączoną w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu. Następnie wyczyścić alkoholem metylowym i osuszyć.

Proszę pamiętać że każda plama czy zanieczyszczenie jest inne i wymaga innej techniki czyszczenia.

                               Jeśli domowe sposoby nie pomogły aby usunąć zabrudzenia warto skorzystać z pomocy, porady specjalisty.

Autor artykułu: dekoadminw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do Naszego newslettera